Obruby

Dioptrické brýle

eye:max

indianerinObjednali jsme pro Vás novou značku brýlových obrub eye:max! Vychytané tvary očnic jsou doplněny o nekonečné množství výměnných stranic. Při nákupu brýlové obruby eye:max dostanete druhý pár stranic ZDARMA! Je zcela na Vás jaké si vyberete, více na http://www.eyemax.info

 


Red Bull racing eyewear

RB14Jedna z nejpropagovanějších značek na světě se pustila do nového oboru. Jsou tomu tři roky, co Red Bull vstoupil na trh oční optiky. Inspiraci F1 lze najít nejen v tvarech, ale i v materiálech z nichž se monoposty formule 1 vyrábějí.
Nejprestižnějším materiálem je karbon jenž získává plusové body za nízkou váhu a pevnost. Zatímco monopost formule 1 má jen některé díly z karbonu, vybrané dioptrické a sluneční brýle jsou vyrobeny výhradně z karbonu a váží pouhých 14 gramů. V nabídce jsou i brýle z pružného NXT v kombinaci s karbonem.
Více informací o produktech a značce Red Bull najdete na http://www.eyewear4you.cz/


Silhouette

silhouetteSilhouette jsou bezobroučkové vrtané brýle proslulé nejen perfektním zpracováním (85% brýlí je vyráběno v Rakousku), ale svou téměř nulovou váhou. Pohodlí, které svému nositeli nabízejí je zcela bezkonkurenční! Přijďte a vyzkoušejte si brýle on-li ve virtuálním zrcadle. Obrubu, která Vás zaujala na stojanu přeložíme přes Vaši fotografii v iPadu a společně můžeme měnit barvy obroučky a tvary skel. Obraz je až překvapivě reálný, ale i tak Vám brýle Silhouette objednáme a skla do nich zabrousíme až poté, co si je ještě jednou vyzkoušíte ve zvolené variantě.


BOOM

boomV kolekci BOOm by si každý měl najít to, co hledá. Tato kolekce je velice rozmanitá a cenově dostupná. Kolekce značky BOOM jsou na trhu již pátým tokem a svému názvu nezůstávají nic dlužny. Jedná se o nejprodávanější dámské brýle v naší optice.

 


Jean Reno

jeanRenoObruby z dílny francouzsko – kanadské návrhářky Cendrine jsou určeny pro všechny, kteří mají rádi originalitu, chtějí netradičně podtrhnout a zvýraznit svou osobnost, ale současně očekávají pohodlné nošení. Obruby sledují módní trendy, ale slepě se jich nedrží.


C-ZONE

c-zoneTato mladá značka brýlových obrub si zaslouží pozornost díky neobvyklým detailům zejména svých stranic, líbivým barevným laděním a špičkovou kvalitou. Zajímavým prvkem některých modelů je 3D zpracování stranic.


ELEVEN

elevenTrendové obruby pro mladší a střední generaci za velmi příjemnou cenu. Hlavními znaky značky Eleven jsou módní design, barevnost a nápadité provedení.

 


OKULA

Dioptrické brýle Okula, to je česká kvalita a tradice, kterou lze dnes již považovat za synonymum pro klasické dámské a pánské brýle. Jejich nabídka je dnes rozšířena o trendovou a juniorskou kolekci. Okula je tu pro ty, kdo dávají přednost tuzemskému výrobci, před zahraničním.


POINT eyewear

Kompletní nabídku brýlových obrub POINT eyewear najdete na http://pointeyewear.eu/

 


Rolovat nahoru