Nabídka

Dioptrické brýle

Silhouette

silhouetteSilhouette jsou bezobroučkové vrtané brýle proslulé nejen perfektním zpracováním (85% brýlí je vyráběno v Rakousku), ale svou téměř nulovou váhou. Pohodlí, které svému nositeli nabízejí je zcela bezkonkurenční! Přijďte a vyzkoušejte si brýle on-li ve virtuálním zrcadle. Obrubu, která Vás zaujala na stojanu přeložíme přes Vaši fotografii v iPadu a společně můžeme měnit barvy obroučky a tvary skel. Obraz je až překvapivě reálný, ale i tak Vám brýle Silhouette objednáme a skla do nich zabrousíme až poté, co si je ještě jednou vyzkoušíte ve zvolené variantě.


Enrico Cecchi

enricoCecchiBrýle Enrico Cecchi byly vytvořeny návrhářem Waltrem Pirinolim a jsou určeny především pro muže. Vynikají kvalitou, jedinečným designem s velkými očnicemi, flexibilními stranice, které jsou díky tzv. „hinge technologii“ schopné redukovat tlak na uši a nos až o 50%.


BOOM

boomV kolekci BOOm by si každý měl najít to, co hledá. Tato kolekce je velice rozmanitá a cenově dostupná. Kolekce značky BOOM jsou na trhu již pátým tokem a svému názvu nezůstávají nic dlužny. Jedná se o nejprodávanější dámské brýle v naší optice.


Jean Reno

jeanRenoObruby z dílny francouzsko – kanadské návrhářky Cendrine jsou určeny pro všechny, kteří mají rádi originalitu, chtějí netradičně podtrhnout a zvýraznit svou osobnost, ale současně očekávají pohodlné nošení. Obruby sledují módní trendy, ale slepě se jich nedrží.


C-ZONE

c-zoneTato mladá značka brýlových obrub si zaslouží pozornost díky neobvyklým detailům zejména svých stranic, líbivým barevným laděním a špičkovou kvalitou. Zajímavým prvkem některých modelů je 3D zpracování stranic.


MONO

MONO is a new optical brand jazzing up the market with its original design.
At first sight, it will attract you with the style and the colour combination of the temples.
There is something for everybody in the wide range of models containing unique graphic elements.
The frames are of the highest quality.


ELEVEN

elevenTrendové obruby pro mladší a střední generaci za velmi příjemnou cenu. Hlavními znaky značky Eleven jsou módní design, barevnost a nápadité provedení.


OKULA

Dioptrické brýle Okula, to je česká kvalita a tradice, kterou lze dnes již považovat za synonymum pro klasické dámské a pánské brýle. Jejich nabídka je dnes rozšířena o trendovou a juniorskou kolekci. Okula je tu pro ty, kdo dávají přednost tuzemskému výrobci, před zahraničním.

Rolovat nahoru