Novinky v kontatních čočkách

Milí zákazníci,

rádi bychom Vám v tomto příspěvku představili dva typy kontaktních čoček, které si můžete v naší optice nově objednat.

ACUVUE® OASYS with Transitions™

Kontaktní čočky, které se přízpůsobují okolním světelným podmínkám v náročných situacích, jako například při sportování, práci pod nekomfortním světlem v kancelářích nebo při přivykání si na jas digitálních displejů či televizí.

Pomáhají Vašemu zraku se adaptovat na jasné světlo a snižují potřebu mžourat. Snižují tak stresující vliv světla ve dne i v noci, venku i v místnosti.

Čočky také blokují 100% UVB a 99% UVA, ale ani tak nejsou plnohodnotnou náhradou slunečních brýlí.

Momentálně dostupné pouze ve sférických hodnotách.

Biofinity Energys™

Zvýšená zátěž spojená s akomodací. Méně časté mrkání. Časté změny ohniskové vzdálenosti. Digitální zařízení jsou každodenní součástí života, avšak doba strávená sledováním obrazovky si vybírá svou daň na našich očích. Nyní existuje přelomové řešení v podobě Biofinity Energys™, inovativních kontaktních čoček pro dnešní digitální svět.

Kontaktní čočky Biofinity Energys™ využívají design Digital Zone Optics™, který pomáhá zmírnit únavu očí způsobenou zaostřováním na detaily na obrazovce digitálních zařízení. Asférické křivky v optické zóně rovnoměrně rozdělují dioptrický účinek, který simuluje větší plusovou hodnotu čočky v jejím středu. Uživatelé čoček tak mohou snadněji zrakem přecházet z obrazovky mimo ni a zpět. A navíc se aplikují stejně snadno jako jednoohniskové čočky.

Kontaktní čočky Biofinity Energys™ také využívají technologii Aquaform®. Ta přitahuje a váže vodu po celé ploše čočky pro uchování vlhkosti – přirozené smáčivosti, která může pomoci zmírnit pocit suchosti očí. To je důležité, protože trávíte-li dlouhou dobu sledováním obrazovky, méně často mrkáte a výsledkem jsou pak suché, svědící nebo pálící oči.

Kontaktní čočky Biofinity Energys™ se vyrábí s  měsíčním režimem výměny, pouze ve  sférických hodnotách.

 

Kontatní čočky lze objednat osobně nebo telefonicky.

 

Rolovat nahoru