Sportovní brýle

Specializujeme se na speciální dioptrické brýle pro sportovce jako např. pro piloty dle kritérií nové vyhlášky, pro střelce, tenisty, golfisty a další.

Možnosti řešení:

  • Do vybraných obrub Vám vložíme dioptrická skla v barvě jakou si vyberete. Jedná se o nejjednodušší řešení, které poskytuje hlavně velkou barevnou variabilitu a finanční úsporu.
  • Nabízíme korekční čočky s využitím celé plochy zakřiveného skla do slunečních brýlí Rudy Project včetně čirých a samozabarvovacích úprav.
  • Brýle značky Adidas umožňují vkládat do sluneční obruby clip-in s dioptrickou korekcí. Jedná se o výhodné řešení pokud střídáte nošení kontaktních čoček s brýlemi. Sportovní brýle Adidas jsou stavebnicí s množstvím volitelných doplňků (výměna slunečních skel, stranic a pásku pod helmu a dalších).
  • Vhodným řešením zvláště pro děti a pro použití při kontaktních sportech jsou dioptrické sportovní brýle Progear EYEGUARD. Vybrat si můžete ze tří velikostí a čtyř barevných provedení. Součástí každých brýlí je i sportovní páska, kterou lze jednoduše vyměnit za stranice a použít je tak např.s helmou.

Vzhledem k širokému výběru, nemáme všechny modely skladem na prodejně, ale objednáme Vám je k nezávaznému vyzkoušení. Pokud Vám nebudou správně sedět na obličeji nebo jejich reálný vzhled nebude odpovídat vašim představám, nic se neděje. Naším cílem je Vaše plná spokojenost.

Rolovat nahoru